Заявка на участь у «Місті Майбутнього»

Інформація для компаній

Ми вирішили об’єднати зусилля найбільш прогресивних компаній України і створити величезний прототип «Міста Майбутнього». В експозоні більше 1000 квадратних метрів ми хочемо показати відвідувачам iForum технології і продукти, які роблять життя сучасної людини кращим, а міста – зручнішими. Для цього ми пропонуємо компаніям можливість створити інтерактивний стенд, який запам’ятається відвідувачам і буде інтегрований у концепцію «Міста Майбутнього».

Робототехніка, доповнена і віртуальна реальність, розумні будинки та інтернет речей, цифрове виробництво, поновлювані джерела енергії, телекомунікації, а також збір й обробка даних – це сфери технологій, у яких ховається величезний потенціал, як для розвитку бізнесу або оптимізації роботи держави, так і для поліпшення життя кожного жителя України.

Ми розуміємо, що поставлену мету не можна назвати легкою. Але успішний досвід створення такого “Міста Майбутнього” 4 роки поспіль показав нам, що ми намагаємося не даремно. Більше 10000 учасників відвідали нашу зону, і більше 30 компаній знайшли лояльних клієнтів, які хочуть використовувати новітні техно прямо зараз.

Якщо Ваша компанія з ентузіазмом дивиться в майбутнє і хоче змінити світ, тоді нам з вами по дорозі!

Подати заявкуSponsors

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес»
Спонсор напряму
«Майбутнє»
Будівельний партнер
Освітній партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Платіжний партнер
Інтеграційний партнер
Автомобільний партнер
Smart-партнер
Спонсор
Юридичний партнер
Партнер комфорту
Автомобільный партнер Міста Майбутнього
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Fintech-партнер
Книжковий партнер

InfoPartners