Speakers 2018

Олександр Смирнов

Олександр Смирнов

TABASCO

Партнер і креативний директор TABASCO. Президент Клубу Арт-директорів України. Колумніст Forbes.

Керував креативом для запуску Vodafone в Україні, автор креативної стратегії Credit Agricole Group Ukraine. Список клієнтів включає "Альфа-банк", OKKO, ModnaKasta, Kernel, "ТАС Банк", Philip Morris, DeltaMedical, "Приправка", "Фокстрот", Ferrero, Hyundai, Henkel і багато інших.

Розробив та реалізував соціальні кампанії для уряду, UNDP, Amnesty international тощо. Патріотична кампанія з Володимиром Талашко та Ніною Антонової в головних ролях названа "шедевром соціальної реклами" і отримала вищу нагороду українського ринку - гран-прі премії Effie.

Окремі креативні нагороди: The Globes 2012 (срібло), Національний Диплом Каннських левів 2012 Effie 2012-2017 (Золото, Срібло, Бронза та Гран-прі).

За значний особистий внесок у розвиток волонтерського руху, створення і розвиток соціальних проектів з метою підтримки Збройних сил України і сил АТО, зміцнення обороноздатності держави нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

Отримав подяку від уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва за підготовку кампанії, присвяченої кримськотатарському правозахиснику Ервіну Ібрагімову.

Грамота за особистий вагомий внесок у підвищення авторитету українського війська та підвищення престижу служби в Сухопутних військах Збройних Сил України.

Освітні технології майбутнього / Інновації

16:20 — 16:40

Тема уточнюється

Sponsors

Генеральний спонсор