Speakers 2018

Андрій Милиневський

Андрій Милиневський

CX design

Сервіс-дизайнер, консультант по впровадженню систем управління клієнтським досвідом, партнер-засновник агентства CX design, ex Chief Digital Transformation Officer "Київстар".

Міжнародний професіонал в дизайні продуктів і послуг, продажу та digital трансформації. Після 20 років executive роботи в телекомі, Андрій в партнерстві заснував агентство CX design. Агентство будує цілісні системи управління клієнтським досвідом і створює конкурентні продукти методами дизайн-мислення.

Андрій керував створенням інновацій, відмінного клієнтського досвіду, маркетингом і продажами у великому міжнародному телекомі з 1997 року. У 2007-2010 році - CEO Golden Telecom і Beeline в Україні. У 2010-2016 як B2B Директор і Chief Digital Transformation Officer в "Київстар" (Vimpelcom, Veon) Андрій керував створенням служби Customer Experience Management і напрямками Big Data.

Андрій - MBA від Maastricht School of Management (Нідерланди), практик дизайн-мислення, сертифікований Партнер і Консультант з Продажів Miller Heiman Group Ukraine і Technology of Participation фасилітатор.

Інтернет-бізнес / Стартапи

12:40 — 13:00

Дизайн-мислення: як відмовитися від продукту і знайти людей

Sponsors

Генеральний спонсор