Speakers 2018

Антон Бойко

Антон Бойко

Ciklum
Solution architect

Засновник та головний доповідач Ukrainian Microsoft Azure Community. 10+ років досвіду роботи в галузі розробки програмного забезпечення. Розробляє програми на базі Microsoft Azure з 2011 року. Технічний експерт по платформі Microsoft Azure.

У вільний час активно наповнює свій YouTube-канал цікавими відео на тему хмарних технологій. Цікавиться всім, що пов'язано з Microsoft Azure.

З 2014 року - володар почесного звання Microsoft Azure MVP. Засновник та один з організаторів двох найпопулярніших конференцій в Україні, присвячених Microsoft Azure - Azure Day та Global Azure Bootcamp.

Інтернет-технології

14:20 — 15:00

Безсерверная архітектура - новий модний термін чи щось корисне?

Спочатку здається, що це звучить божевільно: як це мій серверний код може працювати без сервера? Ну добре, ми не платимо за виділені ресурси, ми платимо за ресурси на вимогу на основі точного навантаження. Здається, дійсно чудово, чи не так?

Але агов, якщо я буду платити за ресурси на вимогу, то до завтрашнього ранку я повинен зробити весь свій хмарний код безсерверним, тому я можу зменшити сукупну вартість володіння для мого проекту. Так, але ні. Як завжди, немає срібної кулі, і завжди будуть плюси і мінуси у будь-якого підходу.

У своїй доповіді я розповім про один з моїх освітніх проектів у співтоваристві, який я зробив на основі безсерверной архітектури. Я поділюся досвідом з перших рук і розповім, чого вам слід очікувати, чого не слід, що є кращим і гіршим сценарієм використання безсерверной архітектури.

Sponsors

Генеральний спонсор