Speakers 2018

Рон Фрідман

Рон Фрідман

Більше 4 років досвіду в галузі аналізу даних, фахівець в області машинного навчання, засновник Sincere Technology - R&D лабораторії, яка створює ШІ для аналізу wellness data. Переможець міжнародних хакатонів в Україні, Німеччині.

Освітні технології майбутнього / Інновації

14:20 — 14:40

Людина проти машини?

Загальне захоплення темою штучного інтелекту давно вийшло за межі наукових конференцій і зацікавлює все більш широку аудиторію. Зараз складно простежити наслідки впровадження технології на глобальному рівні, але вплив на життя людей вже помітно. Найбільші прориви в розвитку і використанні ШІ за підсумками 2017 року можна констатувати як успіх, або страшну перспективу? Яке твердження правдиве: «ШІ – не конкурент людей, а підсилювач людських здібностей» або ж «ШІ – небезпека, яка незабаром замінить людей»?

Наближення технологічної сингулярності – кульмінація злиття людського інтелекту зі штучним. Прориви в ШІ, починаючи з транспорту майбутнього – автопілот на основі ШІ, система охорони здоров’я – рання діагностика і лікування онкозахворювань, останні розробки в технології екзоскелета і багато іншого. То який же сенс має ШІ?

На виступі обговоримо:
– що таке ШІ – глобальна загроза або технологія світлого майбутнього
– майбутнє ШІ
– вплив ШІ на діяльність організацій
– за і проти використання ШІ
– останні новинки зі сфери ШІ.

Sponsors

Генеральний спонсор