Speakers 2018

Сергій Мільман

Сергій Мільман

YouControl

У 2014 заснував і з того часу очолює компанію YouControl. Має понад 15 років досвіду підприємницької діяльності та вже 4 роки працює з відкритими даними, створюючи інноваційний продукт для ділової розвідки та перевірки контрагентів. Проводить тренінги для бізнесу та розслідувачів про роботу з відкритими даними.

Інтернет-бізнес / Стартапи

10:40 — 11:00

Відкриті дані — ключ до захисту ІТ-бізнесу

Місія YouControl – сприяти формуванню прозорого бізнес-середовища та економічному зростанню України. Реалізувати її вдається завдяки моделі сross-subsidy: платний доступ до системи для бізнесу та безкоштовний – для журналістів, громадських активістів, студентів.

  • Як розслідування формують культуру бізнес-середовища, сприяють його очищенню.
  • Як бізнес з використанням відкритих даних може вирішувати свої проблеми (захист від рейдерства, шахраїв, зниження економічних та репутаційних ризиків).
  • Як організувати процес в компанії, щоб цінність продукту через надання його безкоштовно не падала, а росла разом з прибутками.

В презентації використаємо успішні кейси і в бізнесі (як наш клієнт викрив шахрайську схему), і в соціальній сфері (до чого призводять розслідування).

Sponsors

Генеральний спонсор