Заявка на участь у «Expo-iForum»

Інформація для компаній

Окрім залів з доповідями на iForum передбачена велика площа для виставкової зони. У минулому році в ній було представлено понад 100 стендів компаній-учасниць. В цьому році ми розширили виставкову площу, щоб вмістити всіх бажаючих. Наші учасники, а в цьому році їх буде понад 12000 чоловік, вільно переміщаються між залами, обирають найбільш цікаві доповіді та, роблячи перерви на каву та відпочинок, відвідують виставкові стенди представлених компаній. Найцікавіші й оригінальніші стенди збирають навколо себе натовп людей, які готові залишити вам свої візитівки або вислухати вашу рекламну пропозицію.

Цього року компанії можуть обирати вільне місце для розташування на єдиній схемі і одразу відправляти запит з номером стенда Оргкомітету.

Стенди помічені прямокутниками з номерами, кожен прямокутник – 3х2 м.Відповідно, стандартний стенд — це один номер.

Ви можете обрати вільний стенд із загальної виставкової зони. Місця в Місті Майбутнього до неї не включені, про цю частину нашої виставки можна детальніше почитати тут.

Вільні стенди помічені зеленим кольором з номером. Можна обрати одне або декілька місць. Номер стенда (стендів) і назву компанії необхідно надіслати нам за допомогою форми заявки, що розташована праворуч.

Подати заявку
Sponsors

Генеральний спонсор