About

Конференція iForum – це дев’ять основних напрямів з тематичними виступами, які проходять одночасно в декількох залах. Після офіційного відкриття на головній сцені доповіді тривають безперервно протягом усього дня. Цього року в програмі такі напрями:

Інтернет-Бізнес, Стартапи, Реклама і Просування, Інтернет-технології, Освітні технології майбутнього, Інновації, Блокчейн, Digital Fun, CRM.

Між залами розміщено Експозону зі стендами компаній, а також спеціалізовану територію «Місто Майбутнього». Там можна побачити і випробувати новітні розробки, які вже змінюють наше життя на краще.

Три головні факти про iForum:

 • iForum – найчисленніша офлайн-конференція в Україні, присвячена інтернету
 • Щороку iForum об’єднує всіх ключових інтернет-діячів
 • Найбільші та спеціалізовані українські ЗМІ пишуть про кожний iForum

Український форум інтернет-діячів є громадським рухом, створеним групою ентузіастів. Він присвячений проблемам розвитку інтернету й охоплює весь спектр пов’язаних з ним питань. Спочатку ідея iForum була в тому, щоб зібрати всіх інтернетників країни в одному місці на чашечку смачної кави. Тоді, у 2009 році, ця ідея виявилася настільки актуальною, що на зустріч прийшло більше 1000 осіб.

Інтернет-бізнес

Головний напрям для всіх, хто займається побудовою бізнесів в інтернеті та мобільному середовищі.

Ви розпочинаєте свій бізнес в інтернеті, ви вже вийшли в інтернет, але хочете зростати. Ви створили Digital підрозділ і тепер хочете сформувати для нього стратегію. Ви хочете дізнатися інсайти розвитку в інших компаніях, навчитися на їхньому досвіді розвиватися і боротися з труднощами. Вас цікавлять взаємовідносини держави та бізнесу, розвиток технологічних парків, інноваційних напрямків.

 • Як почати свій бізнес в інтернеті та як починали провідні компанії галузі?
 • Як заробити свій перший мільйон в інтернеті?
 • Як потоваришувати зі своєю аудиторією в інтернеті й навчитися їй продавати?
 • Як зробити свою компанію більш Digital?
 • Як Big Data може заробити для вас гроші?
 • Які тренди в інтернеті та в мобільній розробці зараз превалюють?
 • Як домовлятися з партнерами, вирішувати суперечки та юридичні колізії?
 • Кращі доповідачі конференції, презентації від зірок індустрії та провідних візіонерів.

Стартапи

Тема: «Будь глобальним або помри!».

Напрям «Стартапи», як і минулого року, буде складатися з 20-хвилинних доповідей, кожна — про актуальні для підприємців питання. Будемо говорити на такі теми:

 • Пошук українськими стартапами виходів на ринки Європи і США, кращі практики
 • Локальні інвестиції: міфи та реальність
 • Стратегії виходу на ринок
 • Використання іноземної інфраструктури підтримки стартапів (гранти, акселератори, інкубатори, корпоративні програми)
 • Успішні приклади
 • Що можна зробити без зовнішнього фінансування. Бутстреппінг на прикладах

Реклама і просування

Як успішно керувати інтернет-маркетингом, щоб збільшити кількість нових клієнтів, зробити бренд впізнаваним та досягати інших маркетингових цілей? Які інструменти онлайн-просування обрати, щоб прискорити отримання результату? Ці запитання стали ще актуальнішими для кожної компанії, адже у 2018 році інтернет є ключовим рекламним каналом в Україні. Бюджети на інтернет-рекламу вже обігнали бюджети на телерекламу, та продовжують збільшуватися.

В умовах зростання конкуренції кожна компанія повинна добре орієнтуватися в інструментах інтернет-маркетингу та веб-аналітики. Приходь на iForum-2019 та дізнайся про ключові тренди Digital для бізнесу.

Основні теми в програмі напряму «Реклама і просування»:

 • 68% часу від усіх взаємодій з медіа українці витрачають на інтернет. Як бізнес має реагувати на зміну поведінки людей?
 • Нові технології в рекламній індустрії: що буде актуальним у 2020 році?
 • Автоматизація маркетингу: можливості впровадження в компаніях будь-якого розміру.
 • Кейси використання Big Datа для збільшення продажів.
 • Соціальні мережі в комплексі маркетингових комунікацій. SMM, платна реклама та інші можливості.
 • Персоналізовані комунікації в інтернеті. Як поєднати e-mail, SMS, push та інші рекламні інструменти.
 • Як побудувати веб-аналітику для ефективного управління рекламою
 • Креатив в цифрову еру: нові виклики для маркетингу.

Інтернет-технології

Як і раніше, у напрямі Інтернет-технології ви дізнаєтеся останні новини і тенденції в області розробки програмного забезпечення, створення веб-сервісів і налаштування DevOps процесів.

Значну увагу цього року ми знову приділимо аспектам використання технологій штучного інтелекту, машинного навчання, побудови високонавантажених систем і архітектурам великих проектів.

За хорошою традицією, спробуємо зробити огляд поточного стану справ у світі фронтенд-розробки: які платформи і фреймворки зберігають/набирають популярність, а які є кандидатами на “виліт”.

Освітні технології майбутнього

Криза освіти присутня не тільки в Україні, але й в усьому світі. Попри активні спроби впровадження нових змін та технологій в цю галузь, майже неможливо сказати, яка саме освітня модель стане домінувати в майбутньому. На потоці «Освітні технології майбутнього» будемо говорити про новітні підходити у вимірах персональної та колективної освіти, еволюції освітніх організацій та інституцій.

Інновації

«Безграмотними у 21 столітті будуть не ті, хто не вміє писати і читати, а ті, хто не вміє вчитися, розучуватися і перевчатися» – знаменита цитата Елвіна Тоффлера сьогодні актуальна, як ніколи. З моменту урочистого закриття iForum 2018 не минуло і року, а світ інновацій вже настільки змінився, що став невпізнанним. Останні новинки зі світу експоненційних технологій в абсолютно новому форматі від команди SingularityU Kyiv.

CRM & Лояльність

Маркетологи переконані, що вже існуючі лояльні клієнти забезпечують бізнесу до 80% прибутку. Як правильно опікати й доглядати існуючих клієнтів, які «плюшки» їм надавати та як утримувати — поговоримо у цьому напрямі.

Як зробити так, щоб клієнт був з вами назавжди? Як любити, утримувати і не втрачати рідних клієнтів? Основний акцент — системи для малого та середнього інтернет-бізнесу, а не для корпорацій.

Основні теми: як підібрати правильні системи обліку взаємин з клієнтами (CRM); як зробити так, щоб клієнт був вашим назавжди. В програмі — кращі приклади використання CRM/ERP систем в українських та міжнародних компаніях. Success Stories та FuckUps. Прості рішення, які можна впровадити за тиждень.

Digital Fun

У цифрову еру вкрай складно визначити, де закінчуються розваги і починається бізнес. Саме про це говоритимуть у напрямі Digital FUN.

 • Що таке індустрія цифрових розваг?
 • Наскільки складно заробляти, розважаючи інших людей?
 • Яка емоційна залученість споживачів потрібна серйозному бізнесу?

Ну і, звичайно, відеоігри, кіберспорт, стримінг і ось це ось все.

Blockchain

Поточний рік – це однозначно рік криптовалют і блокчейна. Шуму багато, але експертизи дуже мало. На iForum ми це виправимо. Напрям буде включати в себе три частини:

 • Застосування технології блокчейн в продуктах

Є продукти, в яких блокчейн дає великий виграш, а є такі, де ця технологія буквально взята зі стелі, ускладнює розробку чи використання продукту. Спробуємо розібратися, де блокчейн насправді можна застосовувати.

 • Криптовалюти

Роль криптовалют в сучасній економіці. Застосування криптовалют для проведення платіжних транзакцій. Криптовалюти, як інструмент для накопичення та інвестування. В цій частині також обговоримо трейдинг і майнінг.

 • ICO

Новий інструмент для заохочення капіталу, який у 2017-му пережив вибухове зростання.
Поговоримо про можливості ICO та ризики, які воно додає в проекти. Розповімо про досвід українських проектів. Звичайно, не оминемо увагою точку зору інвесторів, які вкладають
кошти в такі проекти.

Sponsors

Генеральний спонсор