Expo-iForum

Expo-iForum

Схема Ціни

Щорічно на iForum виділяється окрема площа під розташування стендів, де компанії можуть показати себе та ознайомити учасників iForum зі своєю діяльністю. Минулого року 100 компаній-учасниць були представлені в нашій Експозоні.

Презентацію iForum-2019 з усіма рекламними можливостями, спонсорськими пропозиціями, а також з технічним описом і вартістю розміщення стендів можна завантажити тут.

Цього року компанії можуть вибирати вільне місце для розташування на єдиній схемі та відразу відправити до нас запит з номером стенду для бронювання.

Стенди помічені прямокутниками з номерами, кожен прямокутник – 3х2 м. Відповідно, стандартний стенд — це один номер.

Ви можете обрати вільний стенд із загальної виставкової зони. Місця в Місті Майбутнього до неї не включені, про цю частину нашої виставки можна детальніше почитати тут.

Вільні стенди помічені зеленим кольором з номером. Можна обрати одне або декілька місць. Номер стенда (стендів) і назву компанії необхідно надіслати нам за допомогою форми заявки, що розташована праворуч.

Якщо вас цікавлять додаткові рекламні можливості: спонсорство зала, тематичне партнерство тощо, ви можете відправити нам заявку на отримання спонсорських пакетів, використавши форму на сторінці Контакти.

 

Координатор Катерина Царегородцева
Координатор

Катерина
Царегородцева

+38-067-110-33-22
partner@imena.ua

Exhibitors

Sponsors

Генеральний спонсор