News

На iForum 2018 оголосять переможців першого конкурсу біомедичних стартапів MBioS Challenge

15.02.2018

Інновації у медицині. Саме так можна охарактеризувати перший в Україні конкурс біомедичних стартапів, переможці якого презентують свої проекти на iForum. Про це говорили учасники прес-конференції 14 лютого в «ЛІГАБізнесінформ».

У конференції взяли участь в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, координаторка Ради з розвитку інновацій при Кабміні Алла Олійник, директор «Дому інновацій» Олександр Кульвановський, голова оргкомітету iForum Олександр Ольшанський (Internet Invest Group), засновник KM Core Євген Уткін.

Організатором MBioS Challenge виступив «Дім інновацій» спільно з Українською медичною асоціацією Великобританії (UMAUK) і компанією Borsch Ventures, а також за підтримки iForum, Міністерства охорони здоров’я України та Американської торговельної палати в Україні.

Мета конкурсу – розвиток української інноваційної екосистеми, підтримка вітчизняних учених, винахідників і підприємців у сфері медицини, біології та охорони здоров’я. Взяти участь у конкурсі можуть винахідники та команди інноваторів, які мають технологічні розробки в галузі медицини, біології, охорони здоров’я. Проект може бути на стадії ідеї, pre-seed, прототипу або готового продукту. Організатори вітають проекти із застосуванням новітніх IT-розробок і світових підходів: блокчейн, штучний інтелект, віртуальна реальність, доповнена реальність, розпізнавання зображень, персоналізована медицина тощо.

Для участі в MBioS Challenge потрібно заповнити анкету на інтернет-ресурсах «Дому інновацій» . Після чого анкети проходять експертну оцінку міжнародного журі, яке складається з представників практичної та наукової медицини й біології, а також бізнесменів та інвесторів (повний список членів журі – тут).

Подати заявку можна до 23 березня. І вже 25 квітня на iForum-2018 буде визначено найкращі проекти та відбудеться їх презентація. Відтак переможці за рахунок організаторів поїдуть до Лондона, де 12 травня презентують свої проекти британським інвесторам у рамках щорічної конференції UMAUK. Переможці також отримають змогу взяти участь в акселераційних програмах у Парижі й Берліні.

«Наше основне завдання – презентувати українські розробки як вітчизняним, так і зарубіжним бізнес-янголам і венчурним інвесторам. Ми шукали партнерів, яких також зацікавить ця ініціатива, і всі вони сьогодні сидять з нами за одним столом. Я впевнений, що в Україні є перспективні проекти в біології та медицині, які зацікавлять світову громадськість. Українські стартапи – цікаві та конкурентоспроможні», – зазначив директор «Дому інновацій» Олександр Кульвановський.

Він також додав, що всі, хто надіслав заявку на участь у конкурсі, отримають повну експертизу від професійного журі, а кращі в перспективі – фінансування своїх проектів і вихід на глобальні ринки.

В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун підтримала ідею проведення конкурсу. «Наше міністерство активно впроваджує інновації в медицину, ми навіть створили спеціальний директорат із цього питання. Україні потрібно рухатися в прогресивному напрямку, розвиватися. Вітчизняні технології застаріли, і нам потрібно це міняти», – зазначила вона.

Умови участі в конкурсі можна дізнатися на сайті та сторінці «Дому інновацій» у Facebook.

Sponsors

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес»
Спонсор напряму
«Майбутнє»
Спонсор напряму
«Стартапи / Blockchain»
Будівельний партнер
Освітній партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Платіжний партнер
Інтеграційний партнер
Автомобільний партнер
Smart-партнер
Спонсор
Юридичний партнер
Партнер комфорту
Авіапартнер
Автомобільный партнер Міста Майбутнього
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Fintech-партнер
Книжковий партнер
Меблевий партнер
Інвестиційний партнер
Digital-партнер
Логістичний партнер
Водний партнер
Партнер з ексклюзивних
бізнес-подарунків

InfoPartners