Speakers

Денис Довгополий

Денис Довгополий

GrowthUP Group
Managing Partner

Денис Довгополий є керуючим партнером GrowthUP Group, а також співзасновником і президентом GrowthUP Accelerator, який займається розвитком та інвестуванням в стартапи Східної Європи, що прагнуть вийти на світовий ринок.

Денис добре розуміє принципи розвитку бізнесу і підприємництва в технологічному секторі, які він застосовує, як член ради директорів і радник стартапів з Центральної та Східної Європи. Денис підняв кілька успішних раундів інвестицій для своїх портфельних компаній. Розробив 45-годинний авторський курс, частково ліцензований різними регіональними акселераторами для технічних підприємців.

З 2007 року Денис веде один з найпопулярніших блогів про технології та венчурний капітал в Україні, а в 2011 році опублікував «Чотири кроки до прозріння» Стіва Бланка російською мовою. Він також є співзасновником або членом виконавчого комітету різних заходів, включаючи iForum, Open Doors в Кремнієвій долині, IDCEE, Startup Crash Test, Kyiv Startup Week, SVOD Europe та інші.

До GrowthUP Group Денис обіймав посади C-рівня і завершив кілька успішних екзитів з українськими компаніями. Закінчив Київський політехнічний інститут в 1996 році і IMI 2000 року (MBA). З 2005 року в області венчурного капіталу. Хороша мережа налагоджених контактів, більше 300 інвестицій та угод з акціями.

Майбутнє (технології, бізнес, освіта, суспільство)

16:10 — 16:30

Тема уточнюється

Стартапи / Blockchain

10:00 — 10:10

Вступне слово

Стартапи / Blockchain

14:00 — 14:10

Керівник напряму: анонс

Sponsors

Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес»
Будівельний партнер
Освітній партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Платіжний партнер
Інтеграційний партнер
Автомобільний партнер
Smart-партнер
Спонсор