Speakers

Михайло Чобанян

Михайло Чобанян

Kuna Family

Засновник першої публічної кріптобіржі в Східній Європі і СНД - KUNA.io. Більше 15 років досвіду роботи на керівних посадах на ринку телекомунікаційних / інтернет-сервісів. Професійно вивчає Blockchain екосистеми з 2011 року.

У березні 2014 року заснував в Києві KUNA Bitcoin Agency і громадську організацію Bitcoin Foundation Ukraine (BFU). У вересні 2014-го відкрив перше в СНД Посольство Bitcoin і в грудні 2015-го запустив першу публічну українську біржу кріптоактивів KUNA.io. У грудні 2017-го створив Асоціацію «Блокчейн України» (БАУ), а в січні 2018-го на Всесвітньому економічному форумі в Давосі презентував Blockchain HUB. Відкриття флагманського Blockchain HUB Kyiv відбулося у березні 2018-го. У лютому 2019 року KUNA Bitcoin Agency отримало новий образ та ім'я - Kuna Family. Незабаром буде запущена платформа для створення національних криптовалют X Reserve.

Засновник благодійного фонду розвитку соціальних інновацій CryptoРусь.

Випускник програм EMBA: London Business School, Hong Kong University, Columbia University; бакалавр економіки: City, University of London.

Майбутнє (технології, бізнес, освіта, суспільство)

15:30 — 15:50

Тема уточнюється

Sponsors

Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес»
Будівельний партнер
Освітній партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Платіжний партнер
Інтеграційний партнер
Автомобільний партнер
Smart-партнер
Спонсор