Speakers

Михайло Чобанян

Михайло Чобанян

Kuna Family

Засновник першої публічної кріптобіржі в Східній Європі і СНД - KUNA.io. Більше 15 років досвіду роботи на керівних посадах на ринку телекомунікаційних / інтернет-сервісів. Професійно вивчає Blockchain екосистеми з 2011 року.

У березні 2014 року заснував в Києві KUNA Bitcoin Agency і громадську організацію Bitcoin Foundation Ukraine (BFU). У вересні 2014-го відкрив перше в СНД Посольство Bitcoin і в грудні 2015-го запустив першу публічну українську біржу кріптоактивів KUNA.io. У грудні 2017-го створив Асоціацію «Блокчейн України» (БАУ), а в січні 2018-го на Всесвітньому економічному форумі в Давосі презентував Blockchain HUB. Відкриття флагманського Blockchain HUB Kyiv відбулося у березні 2018-го. У лютому 2019 року KUNA Bitcoin Agency отримало новий образ та ім'я - Kuna Family. Незабаром буде запущена платформа для створення національних криптовалют X Reserve.

Засновник благодійного фонду розвитку соціальних інновацій CryptoРусь.

Випускник програм EMBA: London Business School, Hong Kong University, Columbia University; бакалавр економіки: City, University of London.

Майбутнє (технології, бізнес, освіта, суспільство)

14:10 — 14:30

Цифрова держава

Ми живемо в дуже мінливу еру. З появою нових технологій консервативні практики управління стали інтенсивно змінюватися. Але державний апарат традиційно дуже інертний.

Серед найбільш вдалих практик реформування країн є два напрямки:

1) Команда в цьому випадку – це реформатори, куратори, парламент, імплементатори і фінансування. В Україні такий підхід не дав результату і вже не раз «коридор можливості» не дочекався такої команди.

2) Окрема зона. В якій інновації проходять тест і вже після цього впроваджуються в масштабах країни. Це підхід до створення альтернативної здорової системи всередині, з подальшим масштабуванням на всю країну.

Зона економічного дива – це новий вид окремої реформованої зони. Реформування повинно поширюватися на всі правила, необхідні для підтримки обміну в сучасній ринковій економіці і структурування комунікацій в добре керованому місті.

Щоб запустити процес реформування, державі потрібна децентралізація. Вона дозволить забезпечити появу рівних за статусом гравців для забезпечення конкуренції та створення нового. Для створення нового не обов’язково реформувати старе. Досить дати можливість створювати нове. Успішні проекти автоматично почнуть стимулювати перетворення колишніх систем. Так, конкуренція між старим і новим, дасть бажаний результат розвитку, при тому без постійного опору.

Як почати процес трансформування держави? Якою має бути зона економічного дива в Україні?

Sponsors

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес»
Спонсор напряму
«Майбутнє»
Спонсор напряму
«Стартапи / Blockchain»
Будівельний партнер
Освітній партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Платіжний партнер
Інтеграційний партнер
Автомобільний партнер
Smart-партнер
Спонсор
Юридичний партнер
Партнер комфорту
Авіапартнер
Автомобільный партнер Міста Майбутнього
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Fintech-партнер
Книжковий партнер
Меблевий партнер
Інвестиційний партнер
Digital-партнер
Логістичний партнер
Водний партнер
Партнер з ексклюзивних
бізнес-подарунків

InfoPartners