Speakers

Ілля Кенігштейн

Ілля Кенігштейн

Creative States
Засновник, директор

Засновник та CEO Creative States – нової швидкозростаючої мережі робочих просторів. Один з лобістів запровадження 3G та PayРal в Україні, відомий громадський діяч, євангеліст інновацій. Він є одним із лідерів думок в українській ІТ-галузі та стартап-індустрії, ментором в ряді венчурних фондів та інноваційних компаній, публіцистом і спікером.

Кар'єру в ІТ розпочав у 2002 році в компанії MSN Israel, як творець одного з найпопулярніших інтернет-порталів в Ізраїлі. Має більш ніж 15-річний досвід керування компаніями в сфері високих технологій у декількох країнах (включаючи Україну), а також 10–річний досвід роботи у стартап-індустрії.

В травні 2014 року Ілля створив робочу групу із впровадження 3G в Україні, приєднавшись до Реанімаційного Пакету Реформ. Результатом роботи групи стала успішна організація тендеру, завдяки чому суспільство отримало можливість користуватися однією з головних свобод цифрової демократії.

Також є засновником ініціативи PayPal in Ukraine, метою якої є сприяти якнайшвидшому налагодженню роботи сервісу PayPal в Україні. Для цього Ілля організував робочу групу, до якої, серед інших, увійшли представники НБУ, Deloitte Україна, Baker McKenzie Україна. Завдяки роботі групи вдалось суттєво покращити українське законодавство для впровадження сервісу в Україні, а також започаткувати переговори із європейським офісом компанії PayPal.

З 2014 до 2018 року працював над створенням проекту «Креативний Квартал» у якості співзасновника, креативного директора і візіонера.

У грудні 2018 запустив новий амбіційний проект Creative States. Перший креативний штат для бізнесу Creative States відкривається у березні 2019. Це гнучкий робочий простір у центрі Києва в БЦ SENATOR з повним комплексом послуг для тих, хто хоче зосередиться на головному – бізнесі, команді, творчості і досягненні важливих цілей. Громадяни Креативних Штатів отримують повністю готову офісну інфраструктуру, операційний і лайфстайл сервіси, індивідуальні рішення для бізнесу та сильне ком’юніті.

Майбутнє (технології, бізнес, освіта, суспільство)

11:00 — 11:20

Тема уточнюється

Стартапи / Blockchain

13:00 — 13:20

Робота над помилками або Як тримати удар

Sponsors

Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес»
Будівельний партнер
Освітній партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Платіжний партнер
Інтеграційний партнер
Автомобільний партнер
Smart-партнер
Спонсор