Speakers

Олексій Купрієнко

Олексій Купрієнко

“Underdog” The UnLawyers
CEO & Commander

Створив антикризове агентство, до якого звертається великий бізнес в конфліктних ситуаціях, коли юриспруденція і переговори не допомогають. Інструменти - інформаційна розвідка і партизанські акції. Мета - змусити противника пошкодувати про те, що він почав конфлікт і посадити за стіл переговорів. Побічний ефект - кураж і драйв.

Досліджує теми на перетині економіки та психології, спеціалізуючись в питаннях:

  • поведінкових стратегій в конфліктних ситуаціях,
  • прийняття рішень в умовах невизначеності,
  • співвідношення раціонального та ірраціонального в свідомості людини.

Випускник: London Business School і Massachusetts Technology. Активний учасник бізнес співтовариств: CEO Club і СУП. Спікер: IForum і TEDх 2018.

Майбутнє (технології, бізнес, освіта, суспільство)

15:50 — 16:10

Smart Power

Інновації змінюють світ навколо нас. Мабуть, немає такої сфери, яка залишилась би поза ними.

На минулому iForum ми говорили про загрози, які приніс з собою digital age. Про темний бік цифрової епохи, який може постукати до кожного і завдати нищівного шкоди Вам або вашому бізнесу, буквально не встаючи з дивана.

Вражає те, що інновації міцно зарекомендували себе з позиції загроз, але так слабо представлені в області захисту від повсякденних проблем і конфліктів.

Коли ми говоримо про безпеку бізнесу в топі інструментів знаходиться не діджитал, а litigation, government relations і фізична безпека.

Очевидний парадокс. Історії успіху в digital age не пов’язані з великою кількістю грошей, крутих зв’язках або перевагою в грубій силі. Розум і винахідливість, воля і наполегливість – ось що призводить сьогоднішніх лідерів до перемоги.

Чому ж вони змінюють собі, коли стикаються з проблемами? Чому так часто роблять ставку на сильних світу цього, а не на рішення в стилі smart?

Так вийшло, що на вітчизняному ринку рішення проблем, мій проект виступає такою собі білою вороною. «Розрулити по-понятіям», «втрутяться впливові сили», «бабло перемагає зло» – це не до нас. В добу соціальних мереж, відкритих даних і інформаційних технологій груба сила мало що значить. І ми пишаємося тим, що надихаємо багатьох упевненістю в те, що smart power доступна кожному.

Її опорні стовпи дуже прості.

Доступна інформація. Ворог, слабкості якого відомі, більше не викликає страху.

Сила екосистем. Публічність дає тисячі союзників і дозволяє не залишитися з проблемою один на один.

Невичерпний простір для творчості. Непередбачуваність сьогодні в тренді, і вона як ніщо інше вибиває грунт з-під ніг навіть найсильніших супротивників.

Саме для реалізації таких цілей і завдань бізнесу ми активно працюємо над альтернативними digital проектами.

«Скажи.ua» – платформа, яка без купюр відображає реальний стан речей в органах влади: зловживання становищем, корупція, пресинг. Все те, з чим кожен з нас стикається щодня, вирішуючи особисті і бізнес питання. Вона дозволяє аргументовано йти до бою, а не скаржитися і чекати, коли хтось вирішить проблеми за нас. Слово одного – може стати поворотною точкою в історії всіх.

«Ти чого такий зухвалий» – сервіс, що розкриває зв’язки і схеми ваших опонентів. А коли знаєш, хто забезпечує підтримку твоєму ворогові і що ховається за маскою впевненості – точно розумієш,чого чекати, а значить, і як дати відсіч.

І третій проект «бізнес мобілізація», який не має фізичної оболонки, але забезпечує найбільший ефект – створення команди швидкого реагування серед учасників бізнес ком’юніті для протистояння агресивним і неекологічним противниками в режимі тут і зараз.

Sponsors

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес»
Спонсор напряму
«Майбутнє»
Спонсор напряму
«Стартапи / Blockchain»
Будівельний партнер
Освітній партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Платіжний партнер
Інтеграційний партнер
Автомобільний партнер
Smart-партнер
Спонсор
Юридичний партнер
Партнер комфорту
Авіапартнер
Автомобільный партнер Міста Майбутнього
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Fintech-партнер
Книжковий партнер
Меблевий партнер
Інвестиційний партнер
Digital-партнер
Логістичний партнер
Водний партнер
Партнер з ексклюзивних
бізнес-подарунків

InfoPartners