Speakers

Олесь Петрів

Олесь Петрів

VideoGorillas, NeoCotext
Machine Learning Lead

Останні 7 років активно займається дослідженнями та розробкою систем комп’ютерного зору та обробки природної мови. Є автором курсу з машинного навчання на онлайн-платформі Prometheus та курсу з глибокого навчання в ARVI Lab.

Має великий досвід роботи в обробці відео із використанням методів deep learning для виявлення об’єктів та дiй, прогнозування карт глибини зображень, семантичної сегментації та генерації субтитрів до зображень i відео для кіностудій Голлівуду.

Розробляв одну із перших систем автоматизації контролю розміщень товарів на полицях за допомогою нейромереж. Керував розробкою ряду проектів з автоматизованого аналізу новин різними мовами, розпізнавання іменованих сутностей, аналізу концептуального дрифту та репрезентації мовних структур за допомогою систем машинного навчання.

Впродовж останнього року працював над системою автоматичного перенесення рис людськго обличя та пози в компанії NeoCortext, а також над задачею 4х збільшення роздільності відео для кіностудій в компанії VideoGorillas.

Інтернет-технології

12:40 — 13:20

Генеративні штучні нейромережі як новий креативний інструмент

Sponsors

Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес»
Будівельний партнер
Освітній партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Платіжний партнер
Інтеграційний партнер
Автомобільний партнер
Smart-партнер
Спонсор