Вчений, психолінгвіст, соціальний інженер. Перший в Україні педагог з комунікативістики з 2009 року.
Практикуючий оратор з 2007 року. Тренер в сфері публічних виступів, письмової, усної, корпоративної та дипломатичної комунікації. Лектор SingularityU Kyiv.
Позаштатний корпоративний тренер протягом більше п'яти років у компаніях PHILIPS, LAZ (ЛАЗ-автопром), TCM Group International (юридичне обслуговування, 135 офісів глобально), Boehringer Ingelheim (фарма), Inter American Investment Corporation (міжамериканський банк розвитку), UKRAVIT.
Досвід проведення тренінгів німецькою та англійською мовами в Німеччині, США, ОАЕ, Чехії та Нідерландах, Данії, Великобританії, Норвегії.
Автор понад 150 тренінгових програм, більше 20 000 випускників і 40 міжнародних компаній серед постійних клієнтів.
Торгові й технологічні війни вже зробили таланти головним ресурсом людства.
На цьому тлі структура освіти повністю змінює свою суть і форму. ВНЗ відмовляються від наукових ступенів, компанії знижують вимоги до формальної освіти на користь внутрішнього навчання. Корпоративні освітні інфраструктури вже почали конкурувати зі столітніми університетами.
Міграції не тільки вчених, але й пересічних талантів в Китай і США набувають небачених масштабів. Вибір релевантного і своєчасного навчання, а також вимірювання його ефективності вже стали пріоритетами для багатьох.
Як зорієнтуватися в світі, де технології перевершують і визначають актуальність знань людини? Як системно вчитися в Україні, беручи до уваги догми й прагнення хайпу?