Speakers

Тимофій Замурій

Тимофій Замурій

Ketchup Loyalty Marketing
COO Ketchup Loyalty Marketing Eastern Europe

Займає позицію Операційного директора компанії Ketchup Loyalty по Східній Європі та безпосередньо бере участь у розробці та реалізації проектів компанії з 2016 року, а також відповідає за якість обслуговування клієнтів Ketchup в Україні.

Тимофій має 23-річний досвід роботи в сфері управління продажами і маркетингом в топових та інноваційних компаніях в галузях FMCG, маркетингові дослідження і консалтинг, міжнародна торгівля. Основні галузі професійної спеціалізації: програми лояльності, поведінка споживачів і управління маркетинговими комунікаціями.

Компанія Ketchup Loyalty Marketing була заснована в 2011 році в Стамбулі, спеціалізується на розробці, реалізації та управлінні програмами лояльності для великих транснаціональних компаній. На сьогодні компанія обслужила 50 корпоративних клієнтів, запустила більше 60 програм лояльності і більше 3000 кампаній, які охопили понад 15 мільйонів людей, що в результаті принесло збільшення продажів наших клієнтів на 200+ мільйонів доларів США.

Digital Fun / CRM & Лояльність

17:30 — 17:50

Woodoos: magic ingredient для збільшення ринкової долі ритейлера

WOODOOS – інноваційна програма на стику маркетингу, рітейлу і нових технологій, спрямована на стимулювання продажів, збільшення частки ринку рітейлерів і лояльності покупців, на основі мобільного додатку для Android і iOS. Інструмент об’єднує ритейл-операторів, великий бізнес і кінцевого користувача, в результаті чого виграють всі учасники.

Глобальна партнерська мережа WOODOOS представлена в більш ніж 20-ти країнах світу і об’єднує близько 400 тис. співробітників компаній (кінцевих споживачів) і велику мережу рітейлерів в цих країнах. В Україні немає аналогів продукту.

У презентації ми покажемо конкретні кейси із закордонного досвіду і продемонструємо, як сучасні інструменти допомагають просуванню рітейлу (особливо офлайн) в еру цифрових технологій.

Sponsors

Титульний спонсор
Генеральний спонсор
Спонсор напряму
«Реклама і просування»
Спонсор напряму
«Digital Fun/CRM & Лояльність»
Спонсор напряму
«Інтернет-бізнес»
Спонсор напряму
«Майбутнє»
Спонсор напряму
«Стартапи / Blockchain»
Будівельний партнер
Освітній партнер
Фінансовий партнер
Інноваційний партнер
Платіжний партнер
Інтеграційний партнер
Автомобільний партнер
Smart-партнер
Спонсор
Юридичний партнер
Партнер комфорту
Авіапартнер
Автомобільный партнер Міста Майбутнього
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Fintech-партнер
Книжковий партнер
Меблевий партнер
Інвестиційний партнер
Digital-партнер
Логістичний партнер
Водний партнер
Партнер з ексклюзивних
бізнес-подарунків

InfoPartners